Τετάρτη, 24 Αυγούστου 2016

Πανελλήνιες 2016: Οι επιτυχόντες της Πιερίας (ΓΕΛ Περιφέρειας – ΕΠΑΛ)





ΓΕΛ Αιγινίου (ΝΕΟ)

ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΘΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΒΛΑΣΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΧΡΥΣΗ ΣΧΟΛΗ ΑΝΘΥΠΟΠΥΡΑΓΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)



ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΕΜΕΛΙΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΝΘΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΔΑΦΦΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΔΟΥΛΙΑ ΘΕΚΛΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΑΝΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΖΟΡΜΠΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΩΤΙΟΣ ΠΑΓΩΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΟΦΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

ΚΕΧΑΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)

ΚΙΟΣΣΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)

ΚΟΕΜΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΗΜΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΚΟΡΑΝΗ ΣΠΥΡΟΣ-ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΓΚΙΕΡΓΚΗ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΚΟΥΚΙΟ ΚΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΜΙΓΚΕΛ ΕΛΙΒΕΡΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΙΜΙΛΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΛΑΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΜΠΑΡΔΟΥΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΛΓΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΛΟΥΣΗ-ΒΛΥΣΗΙ ΛΕΟ-ΛΕΟΣ ΕΝΒΕΡ ΜΙΡΓΕΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΜΥΡΙΣΣΑ ΕΛΠΙΔΑ ΑΝΕΣΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΜΥΡΙΣΣΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΝΕΣΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΝΙΩΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΝΤΩΝΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΝΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΝΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΣΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Κ.)

ΣΙΑΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΙΔΕΡΑ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΥΜΕΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΣΙΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΕΥΘΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΠΑΝΤΕΙΟ

ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)

ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)

ΤΣΙΑΒΑΣΙΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΕΛ Αιγινίου (ΠΑΛΙΟ)

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΡΑΣΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΑΤΑΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΕΛ Κάτω Μηλιάς (ΝΕΟ)

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΚΟΥΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΝΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΘΑΝΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΙΤΣΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΙΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΙΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΙΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

ΚΟΣΣΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΚΟΥΒΑΡΟΥ ΟΛΓΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ – ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

ΚΟΥΜΑΝΤΖΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε.

ΚΟΥΡΤΗ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΟΠΛΑ

ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)

ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΪΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΦΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΤΣΙΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΣΑΛΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΣΙΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.

ΤΖΗΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΜΥΡΤΩ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΕΞΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΤΣΙΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)

ΓΕΛ Κάτω Μηλιάς (ΠΑΛΙΟ)

ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΤΖΙΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΓΕΛ Κολινδρού (ΝΕΟ)


ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΑΡΑΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΟΥΛΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΝΤΟΝΩΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΦΟΝΙΚΟΛΑΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΘΑΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΠΑΤΣΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΛΑΤΣΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΣΟΛΟΠΟΤΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΩΜΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΤΡΑΟΥΔΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΣΙΟΥΜΤΣΙΟΥΔΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΡΟΠΗ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.)

ΓΕΛ Κονταριώτισσας (ΝΕΟ)

ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ)

ΒΑΪΝΑ ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΔΙΝΟΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΦΑΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑΝΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)

ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΡΤΣΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΑΡΤΣΑΜΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΕΛΠΙΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)

ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

ΚΟΝΤΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΥΡΑΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΚΩΤΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΑΝΑΚΟΥ ΖΩΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΟΣΧΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΣΑΡΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΜΠΑΤΖΙΚΩΣΤΑ ΑΝΔΡΕΑΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΝΙΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΪΤΣΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΡΑΝΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ

ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΣΑΪΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΣΚΑΛΙΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)

ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΘΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)

ΤΣΙΜΗΤΡΗ ΖΩΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΣΟΥΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΧΑΡΕΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ)

ΓΕΛ Κονταριώτισσας (ΠΑΛΙΟ)

ΓΚΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΕΛ Κορινού (ΝΕΟ)

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΘΕΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΖΙΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΩΜΑΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)

ΜΟΥΓΚΡΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΠΕΠΟΝΗ ΟΛΓΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΘΟΥΛΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ – ΜΟΥΣΟΥΛΜΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) – ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΓΕΛ Λεπτοκαρυάς (ΝΕΟ)

ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΒΛΑΧΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΙΝΓΚΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΜΠΕΑΤΑ- ΤΕΡΕΣΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΒΛΕΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΪΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΓΙΡΓΩΛΑΣ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΓΚΑΓΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΓΡΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΙΛΕΝΑ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΖΙΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΖΙΩΓΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΖΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΟΦΙΑ ΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΡΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΪΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΚΑΠΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

ΚΑΡΑΛΗ ΟΛΓΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΕΝΓΚΑ ΚΛΑΪΝΤΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡ ΡΕΚΛΑΝΤ ΜΙΓΚΕΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΕΓΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

ΜΙΧΩΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΝΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΝΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

ΣΚΡΕΤΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.)

ΣΧΙΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΤΣΙΜΠΟΥΡΑ ΑΝΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΓΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΦΑΡΜΑΚΗ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΧΡΥΣΑΦΗ ΦΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΝΤΚΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΕΛ Λιτοχώρου (ΝΕΟ)

ΑΝΔΡΕΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΩΜΑΣ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΑΝΔΡΙΑ ΗΛΙΑΝΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΕΡΟΛΙΟΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΓΚΟΥΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.

ΓΚΟΥΝΤΑΡΑ ΘΕΟΠΙΣΤΗ-ΡΑΦΑΕΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΤΕΡΙΑΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΝΤΖΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΚΑΡΚΑ ΚΛΕΙΩ ΜΙΧΑΗΛ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΚΑΤΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΚΟΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΕΤΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΟΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΚΟΥΡΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΚΥΡΙΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΙΑΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΛΙΟΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)

ΜΑΡΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΡΤΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΕΧΑΛΛΑ ΡΕΝΙΣ ΑΣΤΡΙΤ ΦΙΚΙΡΕΤΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΙΖΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΕΚΕ ΜΡΙΚΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΝΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΠΑΓΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΟΡΤΕΣΣΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΡΕΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΡΕΠΠΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΑΛΤΑΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΤΑΞΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΑΜΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΚΡΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ ΑΛΕΞΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΡΖΗ ΟΛΓΑ ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΖΕΡΤΖΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΖΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΗΛΕΓΡΑΦΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΕΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΟΤΣΙ ΑΛΜΠΕΡΤΙΝΑ ΝΤΕΡΙΜ ΡΟΖΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

ΧΑΛΑ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΑΡΙΕΤΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΕΛ Λιτοχώρου (ΠΑΛΙΟ)

ΓΚΟΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)

ΣΔΟΥΓΚΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΛΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΡΙΤΟΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.

ΕΠΑΛ Αιγινίου (ΝΕΟ)

ΑΛΑΜΠΟΥΡΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ)

ΚΟΥΡΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΑΝΚΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΝΙ ΑΡΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)

ΜΟΥΧΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

Εσπερινό ΓΕΛ (ΝΕΟ)

ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΦΡΑΞΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΒΑΡΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

Εσπερινό ΕΠΑΛ

ΚΩΣΤΑΜΠΙΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.

Εσπερινό ΕΠΑΛ (ΠΑΛΙΟ)

ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΑΖΑΡΟΣ ΕΛΕΝΗ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΔΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΙΧΤΣΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΙΧΤΣΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΖΟΥΛΙΕΤΤΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΜΠΑΤΣΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΛΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΔΟΜΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΣΙΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΙΛΚΕΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)

1ο ΕΠΑΛ (ΝΕΟ)

ΑΓΓΕΛΗΣ ΖΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΩΡΟΘΕΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.

ΠΑΤΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.

ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΦΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

1ο ΕΠΑΛ (ΠΑΛΙΟ)

ΖΕΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΣΙΑΠΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

2ο ΕΠΑΛ (ΝΕΟ)

ΑΓΓΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΔΟΞΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)

ΒΑΛΑΣΙΑΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΓΑΠΗ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)

ΒΕΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

ΓΚΟΥΤΖΙΛΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΓΚΟΥΤΖΙΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΖΩΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΚΑΤΣΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)

ΚΟΥΚΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΘΩΜΑΣ ΕΥΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΟΦΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΛΑΠΟΥΣΙ ΚΡΕΣΙΛΝΤΑ ΣΚΕΛΚΙΜ ΣΑΝΤΕΤΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΛΥΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ΜΕΛΛΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΑ ΑΙΜΙΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΜΟΥΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ΜΠΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΩΜΑΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΜΠΟΥΡΟΥΖΗΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)

ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΝΤΕΜΠΡΟΒΑ ΡΟΥΝΤΙΝΑ ΙΝΤΑΓΕΤ ΛΑΒΝΤΗΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.

ΠΑΧΟΥΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΕΝΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ)

ΡΟΔΙΦΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΛΥΔΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)

ΤΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΘΕΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ΤΑΡΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΟΜΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ΤΑΡΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΟΜΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ΤΡΙΓΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ – ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΪΔΩ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ)

ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΤΣΙΡΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΦΟΥΝΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

2ο ΕΠΑΛ (ΠΑΛΙΟ)

ΖΗΣΚΑΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΑΦΝΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΟΜΠΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ)

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΤΣΑΡΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΧΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΧΗΡΑ ΑΝΝΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)


http://www.antilaloi.gr/?p=3016